MAĞAZAMIZ

05330369374

info@noktahali.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 20:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

NOKTA Halı, modern konsept ile donatılmış kaliteden ödün vermeden deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.  Her bütçeye ve her beğeniye yönelik geniş ebat, desen ve renk çeşidi ile hizmet veren NOKTA Halı' nın misyonu, üretimden satışa ve satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda en yüksek kaliteyi sağlamaktır.

NOKTA Halı,halı sektöründeki gelişmeleri günü gününe takip eden, üretimini en son teknolojiye sahip üretim teknikleri ile gerçekleştiren teknolojik üstünlüğü sayesinde de hizmet veren bir kuruluştur.

 

vision

MİSYONUMUZ

Nokta Halı 20 yıldan beri süregelen efsanevi geçmişini, yüksek seviyede kalite ve hizmet değerlerini koruyarak bilime, teknolojiye ve fayda sağlayan yeniliklere önem veren bir yapıya sahiptir. Özel olarak tasarlanmış, kaliteli ve erişilebilir fiyatlı ürünleriyle tüketicisini buluşturan ve güvenilen bir marka olmayı misyon edinmiştir.

vision

VİZYONUMUZ

Nokta Halı’nın vizyonu, Türkiye’de ve dünyada koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinerek, hem marka algısı hem de rakamsal olarak dünyanın en büyük halı markalarından biri olmaktır. Tüm tedarikçilerinin, bayilerinin ve müşterilerinin çıkarlarını ön planda tutmak üzerine kurduğu iş modeli ile tüm paydaşlarının taleplerine hızlı çözümler üretmektir

DEVAMI

Gelenekselliğin yanında yeniliklere de açık olan NOKTA Halı kendine özgü çizgisi ve kullandığı farklı iplikler ile 'yenilikçi' ve 'sıradışı' bir marka olarak sektörde iddialı bir şekilde yerini almıştır.

Kalite ve tüketici memnuniyetini ön planda tutarak kısa zamanda istikrarlı ve kalıcı bir yükseliş yaşayıp sürekli gelişen dağıtım ağıyla muhteşem ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.

Bizi Arayın 05330369374

Bizi Arayın 05330369374

231 Sk. No:43/A Murat Reis mah. Konak/İZMİR
05330369374
05330369373
info@noktahali.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Bu site ERKAN YAZILIM tarafından desteklenmektedir.

Copyright NOKTA HALI © 2019 | Tüm Hakları Saklıdır...

E-BÜLTEN ABONELİĞİ